Sprawdzony framework do pozyskiwania klientów B2B Linkedinem i Cold Mailem

Cześć, nazywam się Piotr Zaniewicz

W 2014 założyłem i prowadziłem Righthello, agencję lead generation B2B, gdzie ponad 100 osób obsługiwało kilka tysięcy klientów B2B z całego świata.

Na bazie tych doświadczeń opracowałem framework do tworzenia skutecznych strategii marketingowych w B2B i pozyskiwania leadów za pomocą LinkedIna i Cold Maila.

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w swojej firmie - dobrze trafiłeś/aś.

Współpraca z nami opiera się na trzech niezależnych częściach: stworzenie skutecznej strategii, usługi lead generation oraz szkolenia Twojego zespołu.

Tworzenie skutecznej strategii marketingowej

Na rozbudowanych warsztatach przekażemy Ci doświadczenia z pracy strategicznej z tysiącami firm B2B, ta abyś mógł/mogła wypracować lub dopracować swoje aktualne założenia.

Usługi lead generation za pomocą Cold Maila i LinkedIna

Na tym etapie nasz zespół pracując blisko Twojej firmy będzie dostarczał leady, jednocześnie dopracowując ich jakość na bazie Twojego feedbacku

Szkolenie Twojego zespołu

W pewnym momencie prowadzenie tych działań przez Twój zespół może być najlepszym rozwiązaniem. Wyszkolimy Twoich pracowników oraz będziemy dla nich ciągłym supportem.

Udało nam się to z takimi firmami jak

Piotrek Zaniewicz to dobry człowiek i do tego świetny ekspert z zakresu outbound marketingu, który poukładał nam sporo rzeczy z w marketing automation.

-

Piotr Nowosielski

"Z Piotrkiem pracowaliśmy kilkukrotnie na przestrzeni lat. Za każdym razem jego praktyczna wiedza pomogła nam otworzyć się na techniki wyprzedzające rynek o dobre kilka lat."

-

Tomasz Karwatka

Co-founder

“Piotrek przestawił całą organizację na nowy poziom jeśli chodzi o sprzedaż. Tempo i dynamika, powtarzalne procesy, nowy zespół a przede wszystkim pomoc w zrozumieniu naszych wyróżników jako firmy.”

-

Maciej Gałkiewicz